top of page

Konsultacinė valanda

19.90 €

Konsultacijos trukmė - 60 min.

Konsultacijos vyksta online arba Jūsų pasirinktoje Vilniaus vietoje

60 minučių skirtos atsakyti į Jums rūpimus klausimus, suteiks motyvacijos ir išmokys tiek taisyklingo pratimų atlikimo, tiek sveiko gyvenimo būdo pagrindų.

   Ar pasitaiko, kad sportuojant kyla klausimų dėl taisyklingo pratimų atlikimo ir sveikos mitybos? O galbūt dėl mažos treniruočių įvairovės ir sportinės rutinos pritrūksta motyvacijos?  

   Visa tai gali tapti rimta kliūtimi siekiant užsibrėžtų tikslų. Nepaisant to, kad internete galima rasti daugybę įvairių pratimų, patarimų, tik asmeninė konsultacija, analizė ir eksperto žvilgsnis tiksliai atsakys į kilusius klausimus.

  Viena iš unikalios konsultacijos galimybių - sužinoti apie sveiko gyvenimo būdo pagrindus. 60 minučių trukmės konsultacijos metu yra galimybė įgyti žinių apie sveiką mitybą, įgūdžius ir įpročius suteikiančius sveikatos ir leidžiančius mėgautis gyvenimu, net iki gilios senatvės.

  Tuo pačiu konsultacijos gali būti kaip taisyklingų sporto pratimų mokymai. Kita 60 minučių trukmės konsultacijos galimybė yra įgyti žinių apie lengvojo kultūrizmo pagrindus. 

 

  Konsultacija yra pritaikyta pasiekti Jūsų užsibrėžtus tikslus, todėl Jums bus sudarytas veiksmų planas kurio galėsite laikytis po konsultacijos, o nuolatinė priežiūra ir bendravimas su treneriu/konsultantu, leis įvertinti pažangą ir kas yra svarbiausia išlaikyti aukštą motyvaciją.

   Taip pat svarbu paminėti, kad yra galimybė gilintis į pasirinktą temą.

  Konsultacijos vyksta Vilniuje Jūsų pasirinktoje vietoje arba internetu per Skype, Viber ar WhatsApp.

    REZERVUOKITE KONSULTACIJĄ JAU DABAR:

Spauskite žemiau esantį mygtuką "Rezervacija" ir išsirinkę Jums patogų laiką, užpildykite anketą. Jums bus parengtas patvirtinimas dėl sėkmingos rezervacijos ir atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu kelių valandų bėgyje.


    Taip pat registruotis galite paskambinę mums tel. +37067553572.

Mes atsakysime į Jūsų klausimus, suteiksime išsamesnę informaciją.

bottom of page