Ar žinai kokius riešutus išsirinkti?

Trys riešutų rūšys apie kurias turi būtinai žinoti 

   Riešutai, tai vertingas nesočiųjų riebalų, baltymų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Nepaisant didelio kaloringumo, riešutai yra naudingi mūsų organizmui, kadangi stiprina kraujotakos ir nervų sistemas, teigiamai veikia smegenų veiklą, mažina cukraligės, vėžio ir insulto riziką.


Pristatome tris riešutų rūšis, kurias verta įtraukti į savo mitybos racioną:

Nr. 1 - Migdolai
 

|kcal: 579| 100g

Migdolams dažnai suteikiamas „riešutų karaliaus“ titulas. Migdolai susideda net iš 20% baltymų, tai turtingas magnio (magnis saugo mus nuo streso) ir fosforo šaltinis. Taip pat šie riešutai pasižymi didžiausiu vitaminų B2 ir E kiekiu. Šie vitaminai reikalingi sveikos odos funkcijoms palaikyti, padidina potraukį ir sulėtina senėjimo procesą.

Nr. 2 - Graikiniai riešutai
 

|kcal: 645|100g 

Graikinių riešutų sudėtyje net 15% baltymų, todėl kaip ir migdolai, jie sudaro svarbią vegetarų mitybos dalį. Šie riešutai pasižymi itin dideliu kiekiu poli-nesočiųjų riebalų. Tai reiškia, kad užtenka trijų graikinių riešutų, kad patenkinti Omega – 3 paros normą. Taip pat, graikiniai riešutai turtingi vitaminų B6 ir folio rūgštimi, todėl juos patariama valgyti nėštumo metu.

Nr. 3 - Brazilinės bertolėjos

|kcal: 660| 100g

Brazilinėse bertolėjose gausu baltymų, vario, skaidulų, vitamino E ir seleno. Būtent selenas yra stiprus antioksidantas, saugantis nuo laisvųjų radikalų.

Patariame šį riešutą valgyti VYRAMS, kadangi selenas reikalingas gaminant testosteroną, kuris reguliuoja lytinį potraukį.

PANELĖMS pranešame, kad selenas būtinas plaukams, nagams ir odos stangrumui. Užtenka vieno riešuto per dieną ir seleno paros norma bus patenkinta.

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2021 (Kuno Kalviai - DK39340275)
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon