Koks yra geriausias būdas kontroliuoti savo kvėpavimą darant kardio?

  Kardio treniruočių metu jums reikia stengtis sąmoningai giliai įkvėpti pro nosį (naudojant diafragmą) ir iškvėpti pro burną taip išlaikant pastovų kvėpavimo ritmą. Pabandykite tokiu būdu kvėpuoti kuo įmanoma ilgiau.

 Venkite trumpu įkvėpimų per burną kadangi taip kvėpuojant, oras patenka į skrandį ir gali sukelti daugiau žalos negu naudos. Taip pat venkite užlaikyti kvėpavimą krūvio metu, tai papildoma apkrova širdžiai ir gali ateityje sukelti širdies sutrikimus. 


  Jei žinote kada treniruojantis kinta jūsu pastovus kvėpavimo ritmas pro nosį, įšbandykite šį metodą: Giliai įkvėpkite pro nosį ir iškvėpkite pro burną. Keleta kartų pakartokite tokį ciklą. Tai turėtų būti ilgi įkvėpimai. Palaipsniui treniruodami kvėpavimą geriau kontroliuosite mintis ir jausite kūno harmonija. Galėsite pasiekti geresnius rezultatus per trumpesnį laiką ar išnaudojant mažiau jėgu.

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2021 (Kuno Kalviai - DK39340275)
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon