Ką ir kiek laiko prieš kardio treniruotes turėčiau valgyti ir gerti?

Kad išvengti skrandžio skausmų ir diskomforto fizinio krūvio metu

  Maistas kuri vartojate prieš kardio treniruotės turėtų būti sveikas ir natūralus. Venkite kepto maisto ir rafinuoto cukraus, nes šie maisto produktai yra lėtai virškinami ir paprastai sukelia skrandžio sutrikimus.


  Nuo 2 iki 3 valandų iki treniruotės suvartokite didesnį patiekalą, kuris yra sudarytas daugiausia iš kompleksinių angliavandenių ir baltymų. Riebalus vartokite minimaliai, nes jie labai sulėtinti virškinimą. Puikus pavyzdis yra vištienos krūtinėlė su užkeptomis saldžiosiomis bulvėmis.


  45 minutes iki treniruotes, turėtumėte suvartoti baltyminį kokteilį. Geriausiai naudoti baltymų miltelius, kuriuos sudaro greitai virškami baltymai. Juos maišykite su angliavandeniais. Šis derinys užtikrina, kad jūsų raumenys turės "kuro" treniruotės metu, taip išsaugosite raumenų masę.

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2021 (Kuno Kalviai - DK39340275)
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon