8 nuostabūs užkandžiai

Išsvajotoms kūno linijoms

  Užkandis dažnai asocijuojasi su šokoladiniais batonėliais ar saldainiais. Todėl tik pajutę alkį renkamės daug cukraus turintį maistą, vietoje sveikų užkandžių.

  Užkandžiai turi didžiulę įtaka mūsų kūnui. Tinkami užkandžiai greitina medžiagų apykaitą, padeda lieknėti ar auginti raumenis.

 

Kiek ir kada reiktų užkandžiauti?

 

  Svarbu nepersivalgyti ir saugotis didelio riebalų kiekio. Užkandis turėtų malšinti alkio jausmą ir teikti baltymų, angliavandenių, "gerųjų" riebalų, vitaminų ir mineralų.

Rekomenduojame kasdien užkandžiauti ne mažiau kaip 2 kartus:


Vienas tarp pusryčių ir pietų.
Vienas tarp pietų ir vakarienės.

Štai 8 užkandžiai:

 1. Bananas

  Šis populiarus vaisius yra skanus bei sveikas. Bananuose gausu mikroelementų: vitamino B6, vitaminas C, ląstelienos ir kalio. Todėl jie suteiks Jums energijos visai dienai be to, tai gali būti puikus užkandis prieš treniruotę.


 2. Obuolys

  Kitas dažnai pasitaikantis vaisius, tai obuolys. Jame esanti fruktozė suteiks Jums energijos visai dienai. Taip pat, šis sveikas užkandis ypač efektyviai numalšina alkį, kas yra labai svarbu metant svorį.


 3. Riešutai ir sėklos

  Riešutuose ir sėklose gausu naudingų Jūsų kūnui medžiagų: omega-3, baltymų, magnio, kalio, vitamino B6. Šios medžiagos mažina širdies ligų riziką ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje. Tačiau, juose pakankamai daug riebalų, todėl vartokite juos saikingai.

 4. Graikiškas jogurtas su vaisiais

  Šis sveikas ir skanus užkandis suteikia didelį kiekį baltymų, fruktozės ir kalcio. Liesas graikiškas jogurtas turi mažai kalorijų, todėl galėsite juo mėgautis dažniau. Įdėjus šiek tiek riešutų ir sėklų, gausite papildomai ir omega-3.

 5. Džiovinta jautiena

  Džiovinta jautiena - puikus užkandis mitybos įpročiams pakeisti. Joje gausų baltymų ir cinko. Tačiau joje gana daug riebalų, angliavandenių ir druskos, todėl džiovintą jautieną reikėtų vartoti saikingai.


 6. Avižiniai dribsniai

  Avižinius dribsnius yra lengva ir patogu paruošti. Pridėjus vaisių, riešutų ar kitų ingredientų galime nesunkiai sukurti įvairias skonių variacijas. Tai sveikas užkandis turintys daug baltymų, skaidulų ir vitaminų.

 7. Sumuštinis su riešutų sviestu ir bananu

  Sumuštinių mėgėjams šis super sumuštinis!
Pilno grūdo įvairiagrūdė duona yra kompleksinių angliavandenių, ląstelienos ir vitaminų šaltinis, o žemės riešutų sviestas ir bananas suteiks Jums energijos visai dienai.

 8. Baltyminis išrūgų kokteilis

  Šis sveikas užkandis labai tinka žmonėms, kurie neturi laiko valgyti darbo vietoje. Baltyminis išrūgų kokteilis suteikia didelį kiekį baltymų, o kartu ir nedidelį kiekį paprastųjų angliavandenių.

  Nesvarbu ar norite sulieknėti ar priaugti raumenų, būtinai turite įtraukti užkandžius tarp pagrindinių valgių.
Sveiki užkandžiai Jūms padės:

 

  • Išlikti žvaliais bei energingais

  • Sumažinti alkio jausmą

  • Pašalinti iš mitybos nesveiką maistą

  • Gauti pakankamą mineralų ir vitaminų kiekį.

Skanaus!

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2021 (Kuno Kalviai - DK39340275)
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon