top of page
kojų dienos sporto planas

Jeigu norite pradėti auginti ir stiprinti kojų raumenis, ši programa yra viskas, ko Jums reikia.

Kojų dienos sporto planas 

Nemokamai

Detalus ir lengvai suprantamas. Naudingi patarimai leis tęsti planą neribotą laiko tarpą. 

Treniruotės programa yra pritaikyta vyrams, norintiems sustiprinti kojų raumenis ir įgyti žinių apie kojų treniruotę ir tempimą.

Plano trukmė: neribota

   Dažnai pasitaikanti situacija, kai tik pradėję sportininkai skiria mažai dėmesio "kojų dienai". Taip atsitinka dėl įvairių priežasčių, vieną jų - netinkamas sporto planas. Savaime suprantama, po kažkiek laiko, kojų raumenys išsivysto neproporcingai palyginus su kitais kūno raumenimis, todėl kūnas atrodo neestetiškai. Apie tai galime spręsti iš sportininkų aprangos. Turbūt pastebėjote, kad sportininkai kurių kojos yra neproporcingos likusiam kūnui linkę slėpti jas po ilgomis kelnėmis.  Šias retai pakeičia sportiniai šortai ar timpos. 

   Atsižvelgdami į vis dažniau pasitaikančia klaidą, sukūrėme sporto planą, kuriuo galėtų vadovautis kiekvienas vyras norintis, kad jo kojos būtų stiprios ir lanksčios, proporcingos likusiam kūnui. Šiame sporto plane pridėjome ir patarimų skiltį, kurioje rasite įdomių faktų, bei patarimų apie kojų treniruotę. Atsimindami apie tempimo svarbą, pateikėme pilną apatinės kūno dalies tempimo planą. Tempimas po kiekvienos kojų treniruotės, pagerina kraujotaką raumenyse. 

   Kodėl verta treniruoti kojų raumenis?

  • Skatina testosterono ir augimo hormono gamybą;

  • Stiprina kojų raumenis (estetinė pusė);

  • Treniruojant kojų raumenis, greičiau auga kiti žmogaus raumenis. 

 

   Treniruotės programa, yra pritaikyta vyrams norintiems sustiprinti kojų raumenis ir įgyti žinių apie kojų treniruotę ir tempimą. 

ATSISIŲSK SPORTO PLANĄ NEMOKAMAI JAU DABAR

  

Screen Shot 02-20-17 at 07.09 PM
Screen Shot 02-20-17 at 07.09 PM 001
Screen Shot 02-20-17 at 07.10 PM
bottom of page