top of page

Individualus sporto planas

Asmeninė treniruotė, Kūno Kalviai

Individualiai Jums sukurtas, išsamus sporto planas. Patys efektyviausi pratimai sutaupys Jums laiko ir jėgų, o rezultatai stebins visus aplinkinius.

19.99€

Detalus ir lengvai suprantamas. Papildomai turi naudingus patarimus, efektyvesnioms treniruotėms. 

Lankstus treniruočių tvarkaraštis 

pritaikytas Jūsų laiko galimybėms.

Pastebimi rezultatai ir puiki savijauta, jau po pirmų 2 savaičių.

7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Plano trukmė: 4 - 8 savaitės

     Akimirka įsivaizduokite save gyvenimo saulėlydyje. Jūs - savo namuose, miegamajame. Vaikai, vaikaičiai ir provaikaičiai susirinko su jumis atsisveikinti. Jūsų mylimiausioji vaikaitė žvelgia į jus šviesiai rudomis akutėmis ir sako: "Prašau, pasakyk, seneli, ką tu gyvenime padarei, kad jį pakeistumei?"

      Jūsų akys paplūsta ašaromis, gerklę suspaudžia didžiulis gumulas, o prieš akis šmėsteli visi jums brangūs žmonės ir svarbūs įvykiai. Prisimenate, kai per aštoniuoliktąjį gimtadienį jums sakė jaudinančias kalbas, ir kad niekada neturėjote progos papasakoti, kaip susiklostė jūsų gyvenimas, ir kaip jums sekėsi siekti užsibrėžtų tikslų. Štai dabar turite tokią galimybę. Ką pasakysite savo brangiausiems žmonėms? 

     Kodėl neapmąstote šių klausimų dabar, kol dar rašote savo gyvenimo istoriją? Juk niekada nevėlu pradėti sportuoti, niekada nevėlu pakeisti save ir nustebinti aplinkinius. Tačiau tik Jūs galite atsakyti į šiuos klausimus. Tik Jūs esate savo kūno kalvis.

     

      

Screen Shot 01-02-17 at 03.23 PM
Screen Shot 01-02-17 at 03.31 PM
Screen Shot 01-02-17 at 03blur

 Klientų rezultatai ir atsiliepimai

Silvija

Smagu dirbti su Konradu - pagiria, padrąsina, parodo, ką darau tinkamai ir nelabai. Prie jo sudarytų sporto ir mitybos programų priprasti lengva. Visada ras išeitį iš įvairių padėčių. Ir dar - nebūna treniruotės nesijuokus (tai irgi stiprina preso raumenis!)  Stengiamės abu - ir aš, ir tuo labiau jis.
Ačiū !

Erika

Man pasisekė, kad likimas suteikė man progą susipažinti su žmogumi, kuris pakeitė mano gyvenimą. Kalbu apie Konradą.
Jis ne tik tapo mano trenerių, bet ir draugų, psichologų, motyvuotojų. Bendraujant su jo, suprasdavau, jog jo pasakyti žodžiai yra būtent man, ta prasme jisai moka prieiti prie kiekvieno asmeniškai, atiduoda save visų 100%. Jo dėka, man pavyko atsikratyti 5kg per mėnesį. O valgiau aš daug, tad niekada nejausdavau alkio. Aišku,buvo sunku pradžioje, bet Konradas puikiai išmano savo darbą ir tiesiog įtikino mane, kad tai yra lengva, kad greitai priprasiu ir net pradėsiu jausti malonumą. Aš labai lengvai įžengiau į taisyklingą mitybos gyvenimą būtent Jo dėka. Mano kelionė dar nebaigta, dar yra kur tobulėti, o padeda man pats šauniausias treneris!!! Ačiū Tau LABAI LABAI!!!!

Karolis

Esu labai patenkintas man sudaryta mitybos ir sporto programa. Jos pateisino visus lūkesčius. Kilus kokiam klausimui Konradas viską aiškiai išdėsto ir pakartoja kelis kartus. Programos sudarytos suprantamai. Gausu vaizdo medžiagos. Kas labiausiai patiko - visos programos metu seka mano pažangą, pagiria ir motyvuoja, tai labai padeda.

bottom of page