top of page

Subalansuotos mitybos planas

Subalansuotas mitybos planas, Kūno Kalviai

Seniai svajojate apie tobulą kūną? Subalansuotos mitybos planas yra tai ko Jums reikia. Puiki savijauta, aplinkinių komplimentai ir pasitikėjimas savimi...

129.99€
49.99€

Detalus ir lengvai suprantamas. Papildomai turi naudingus patarimus, padėsiančius palaikyti svorį pasibaigus planui. 

Lankstus mitybos tvarkaraštis 

pritaikytas Jūsų laiko galimybėms.

Pastebimi rezultatai ir puiki savijautajau po pirmų 2 savaičių.

 

Sudarytas specialiai Jums, 100 % nuo pagrindų, be jokių šablonų. Atsižvelgiant į pageidavimus ir mėgstamus patiekalus.

7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Plano trukmė: 8 savaitės

UŽSAKYKITE SUBALANSUOTOS MITYBOS PLANĄ JAU DABAR:

  Spauskite mygtuką "Užsakyti" ir užpildykite laukelius. Jums bus parengtas patvirtinimas dėl sėkmingo užsakymo ir atsiųstas Jūsų nurodytų el. paštu kelių valandų bėgyje.

  Ar teko girdėti posakį "Ką valgome, tuo ir esame"?
Šiame posakyje daugiau tiesos negu galėtų atrodyti. Mūsų mitybą - ilgaamžiškumo, puikios savijautos, tobulos figūros ir smegenų darbo pagrindas. Nesubalansuota mityba sendina organizmą, jame kaupiasi riebalai ir toksinai. O gal ir Jums trūksta energijos, pasitikėjimo savimi ir kūnas atrodo nepatraukliai?

 

  Akimirka įsivaizduokite save pilną energijos, saulėtą dieną prabudusi, jaučiatės puikiai. Veidrodyje pastebite pakitimus, turite išsvajotą kūną... Apsirengiate mėgstamus rūbus, jaučiate pasitikėjimą savimi, o išėję iš namų sulaukiate pirmųjų komplimentų "Kaip Tau, tai pavyko?". Jaučiate, kad šiandien Jūsų laukia nuostabi diena, seniai laukta diena... 
Ar panašų į pasaką?
Kaip bebūtų sunku patikėti, tai yra įmanoma. 

  Kūno Kalvių subalansuotos mitybos planas yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori sulieknėti arba priaugti raumenų masės, jaustis energingu, žvaliu. Atsikratyti pastovaus nuovargio ar blogos savijautos. Pradėjus laikytis atitinkamos mitybos greitėja smegenų darbas, gerėja atmintis, tampa lengviau mokytis ar dirbti. Greičiau pailsite, miegas tampa kokybiškesnis. Planas leis greičiau pasiekti norimas kūno formas.

  Kadangi būsite prižiūrimi, galite būti užtikrinti tuo, kad atsakysime į visus Jūsų klausimus, skaniai pavalgysite ir nebadausite. 


  Ši subalansuotos mitybos programa Jums suteikia:

  1. Lankstų mitybos tvarkaraštį

  2. Individualiai pagal Jus sudarytą, detalų ir lengvai suprantamą mitybos planą

  3. Garantuotus rezultatus

  1. Lankstus mitybos tvarkaraštis - Jūsų dienotvarkei pritaikytas planas, kiek kartų per dieną ir kokiu laiku valgyti.

  2. Individualus subalansuotos mitybos planas suteikia žinių, kaip, ką ir kiek valgyti. Jame atsižvelgiama į Jūsų kūno tipą, kraujo grupę, asmeninius poreikius, pomėgius, veiklą, mėgstamus patiekalus. Šiuo planu galite vadovautis neribotą laiką, kadangi išmokstate sveikos gyvensenos pagrindų ir sužinote apie savo kūną. Jokių badavimų. Valgote sočiai, mėgstamus patiekalus ir siekiate užsibrėžto tikslo.

  3. Įsigijus planą, Jūsų rezultatus prižiūrės profesionalus treneris, jeigu planas mėnesio laikotarpyje neduos reikiamų rezultatų, jis bus koreguojamas nemokamai. Tai garantuoja Jūsų rezultatus ir sėkmę. Jūsų savijauta pagerės jau tą pačią savaitę, o veidrodyje pamatysite pakitimus jau po dviejų savaičių.  

UŽSAKYKITE SUBALANSUOTOS MITYBOS PLANĄ JAU DABAR:

  Spauskite žemiau esantį mygtuką "Užsakyti" ir užpildykite laukelius. Jums bus parengtas patvirtinimas dėl sėkmingo užsakymo ir atsiųstas Jūsų nurodytų el. paštu kelių valandų bėgyje.


    Taip pat užsakyti galite paskambinę mums tel. +37067553572.

Mes atsakysime į Jūsų klausimus, suteiksime išsamesnę informaciją.

Screen Shot 01-02-17 at 04.41 PM
Screen Shot 04-23-17 at 12.39 AM
Screen Shot 01-01-17 at 11.45 PM

 Klientų rezultatai

Copy of Copy of HELLO
Copy of HELLO
HELLO
bottom of page