Mitybos planas - 8 savaitės

SKU 00003
€97.00
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Seniai svajojai apie tobulą kūną? Subalansuotos mitybos planas yra tai ko Tau reikia. Puiki savijauta, aplinkinių komplimentai ir pasitikėjimas savimi.

Aštuonių savaičių mitybos planas su pilnu palaikymu.

Detalus ir lengvai suprantamas. Papildomai turi naudingų patarimų, padėsiančių palaikyti svorį mitybos planui pasibaigus.

Lankstus mitybos tvarkaraštis pritaikytas Tavo laiko galimybėms.

Pastebimi rezultatai ir puiki savijauta

Sudarytas specialiai Tau, 100 % nuo pagrindų, be jokių šablonų. Atsižvelgiant į pageidavimus ir mėgstamus patiekalus.

Išsaugoti prekę

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2021 (Kuno Kalviai - DK39340275)
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon