Jeigu norite, kad Jūsų treniruotės būtų efektyvios ir būtumėte užtikrinti dėl sportinių rezultatų

Asmeninė treniruotė

9.90 €

Treniruotės trukmė - 60 min.

Treniruotės su asmeninė priežiūra, kuri leidžia išlaikyti aukšta motyvaciją ir kryptingą tikslo siekimą. 

Treniruotės vyksta online arba Jūsų pasirinktoje Vilniaus vietoje

   Ar Jums teko susidurti su situacija, kai sportuojate kelis mėnesius, tačiau nematote rezultatų? O galbūt pastebėjote, jog negalite laikytis sporto tvarkaraščio ar atėję į sporto salę nežinote nuo ko pradėti?  

   Įsivaizduokite - ar malonu yra nematyti rezultatų sportuojant, o tik pradėjus sportuoti jau po savaitės jausti nenorą ir nusivylimą dėl nuobodžių treniruočių. Nepaisant to, neužtikrintumas ir demotyvacija sporto salėje neigiamai įtakoja lankomumą.

   Asmeninė treniruotė yra neatsiejama sportinės sėkmės dalis. 60 minučių treniruotės yra sudarytos iš 3 dalių:

  • Apšilimo

  • Individualiai parinktos treniruotės

  • Tempimo su trenerio pagalba (taip pat vadinama assisted stretching)

 

   Treniruotės programa, kuri yra individualiai parenkama prieš treniruotę, pirmą kartą susitikus su Asmeniniu Treneriu yra visada pritaikyta pasiekti Jūsų užsibrėžtus tikslus, todėl treniruotės tampa malonumu. Jums nereikia jaudintis dėl to ką turėsite daryti treniruotės metu, o nuolatinė priežiūra ir bendravimas su treneriu, leis įvertinti pažangą ir kas yra svarbiausia išlaikyti motyvaciją.

   Treniruotės vyksta Vilniuje Jūsų pasirinktoje vietoje arba internetu per skype ar viber.

REZERVUOKITE TRENIRUOTĘ JAU DABAR:

Spauskite žemiau esantį mygtuką "Rezervacija" ir išsirinkę Jums patogų laiką, užpildykite anketą. Jums bus parengtas patvirtinimas dėl sėkmingos rezervacijos ir atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu kelių valandų bėgyje.


Taip pat registruotis galite paskambinę mums tel. +37067553572.

Mes atsakysime į Jūsų klausimus, suteiksime išsamesnę informaciją.

Kontaktai

* Rezultatai skiriasi priklausomai nuo pradinio svorio ir programos laikymosi tikslumo. Pirmąjį mėnesį sumažėja klubų, juosmens, krūtinės, šlaunų ir rankų apimtys. Tai pasieke klientai kasdien vaikščiojo ir mankštinosi, valgė kalorijų deficite. Jų riebalų sumažėjimas nėra tipinis.

Atsakomybės apribojimas:

KunoKalviai.lt pateikiama informacija remiasi vienu arba daugiau šaltinių, įvairių mokslinių tyrimų rezultatais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Apibendrinant pateikia informaciją paprasčiau ir/arba patogiau ir/arba suprantamiau Lietuvos rinkai, pavyzdžiui valstybine Lietuvos kalba. Visos idėjos, veiksmai ir patarimai esantys svetainėje KunoKalviai.lt, nėra traktuojama kaip nurodymas ar pakaitalas Jūsų konsultacijai su šeimos gydytoju ar terapeutu. Visi klausimai susiję su Jūsų sveikata reikalauja gydytojo medicininės priežiūros. Autorius nėra atsakingas ir neturi būti kaltinamas už bet kokią žalą kilusią perskaičius svetainėje rastą informaciją ar peržiūrėjus jo kuriamus video. Kopijuoti ar kitaip platinti KunoKalviai.lt skelbiamą turinį, be rašytinio Kunokalviai.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama. Dėkojame už Jūsų supratingumą. Vilnius. Visa Lietuva. Lithuania

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
© Visos teisės saugomos. Kūno Kalviai 2020 (Kuno Kalviai - DK39340275)